Киев (Київ)

Смотреть Киев прямой эфир.
Смотреть ТВ онлайн Киев
6
 • Категория:
 • Телеканал "Київ" - головний телевізійний канал столиці. Телерадіокомпанія "Київ" розпочала мовлення 21 серпня 1995.

  Глядачі телеканалу - жителі країни, які ведуть динамічний спосіб життя і вимагають великого обсягу різноманітної інформації і цікавляться подіями столиці.

  «Київ» органічно поєднує програми інформаційного, аналітичного, розважального та пізнавального жанрів. Канал є порадником, навігатором, довідником для жителів столиці. Актуальні теми життя столичного мегаполісу розкриваються в унікальних власних проектах телеканалу.

  Політична, соціальна, культурологічна, спортивна інформація столиці, держави, світу - оперативно у випусках новин «СТН» і в аналітичних підсумками «СТН-Тижневик» і «СТН-Спорт-Тижневик».

  Проекти "Київ LIVE" і "Актуально" ставлять актуальні питання, що хвилюють киян. Але коли глядачі каналу не можуть вирішити проблеми навіть в судах, в справу вступає "Служба порятунку". У цій щотижневій програмі журналістських розслідувань будь-яку проблему змусять вирішити і не дозволять "заговорити".

  Програма-гід "Якісне життя" створена для всебічного огляду товарів і послуг в столиці, тому автори не обмежилися звичайним тестуванням з оголошенням переможця. Тут глядачі дізнаються, як на практиці підвищити якість свого життя, використовуючи права споживача.

  «Київські історії» і «Прогулянки по місту» знайомлять глядачів з історією столиці.

  Телеканал "Київ" почав будувати нове місто, в якому панують тільки добро, співчуття і взаємодопомога! Мешканцем цього унікального в світі мегаполісу в програмі «Місто добра» може стати кожен: як той, кому потрібна допомога, так і той, хто бажає її надати. Єдина умова - мати в серці добро і вміти запалити віру в перемогу над життєвими труднощами. Кожна програма складається з двох частин. У першій - герої розповідають про свої проблеми і разом з експертами будуть намагатися знайти вихід зі складної життєвої ситуації. Тоді як герої другої частини - вже ділитися власним досвідом успішного подолання, здавалося б, найскладніших проблем. Таким чином, в "Місті добра" не буде жодного жителя, який залишився б один на один з своєю проблемою.

  У проекті «Життєві історії» провідний Василь Звєрєв зустрічається з особами, які є особами сучасної України, а глядачі дізнаються історії, які пише життя.
  Украинское цифровое телевидение (DVB-T2). Киев. Белая Церковь. Бровары. Борисполь. Фастов. Ирпень. Вишневое. Васильков. Боярка. Обухов. Переяслав-Хмельницкий. Буча. Вышгород. Славутич. Яготин. Богуслав. Сквира. Березань. Украинка. Коцюбинское. Гостомель
Просмотров: 6 801 раз(а)
Киев
Предыдущий канал Следующий канал

Комментировать
Оставьте свой отзыв о телеканале!
Прокомментировать
Введите код с картинки:*
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив

лучший сайт где можно скачать шаблоны для dle 11.3 бесплатно