Оце ТВ

Смотреть Оце ТВ прямой эфир.
Смотреть ТВ онлайн Оце ТВ
25
  • Категория:
  • У медіа холдинг StarLightMedia входить цікавий, легкий, популярний канал още. Це український медіа продукт, який орієнтований на молодіжну і дитячу аудиторію. Нове покоління любить програми, що заповнюють його ефірний час: ігрові шоу, розважальні серіали, мультфільми. Серед найпопулярніших: мультиплікаційні серіали "Сіпсони", "Футурма", "Гріффіни", "Губка Боб" та багато інших. Цей відомий ресурс з'явився в 2008 році, як канал "Куй-ТБ". У швидкості (22.02.2010 року) він змінює свою назву на більш лаконічне і харизматичне - Оце. З тих пір на каналі стали з'являтися не тільки визнані розважальні програми, а й власні авторські продукти, які не поступаються за якістю гумору і інтриги. Телеканал още можна дивитися онлайн на нашому сайті. QTV - розважальний канал для дитячої, підліткової та молодіжної аудиторії. Західні і японські анімаційні серіали, фантастичні серіали, шоу американської асоціації рестлінга WWE.

    О канале впервые было заявлено в начале 2008 года. 1 сентября Куй-ТВ вышел в эфир в тестовом режиме, уже через месяц перешел на полноценную программную сетку. Концепция телеканала - действительность, которая поражает. Канал QTV в 2011 году стал самым любимым телеканалом среди мужчин в возрасте от 14 до 25 лет – и это неудивительно, ведь QTV предлагает отличный микс для поднятия настроения и всегда найдется что-нибудь интересное.
Просмотров: 15 629 раз(а)
Оце ТВ
Предыдущий канал Следующий канал

«Оце» - український розважальний телеканал, який розпочав мовлення 1 вересня 2017 року і став орієнтуватися на аудиторію 35+, основу якого становитиме розважальний контент StarLightMedia, замінивши QTV (фактично канал транслюватиме повтори програм СТБ, Нового каналу та ICTV). Причиною стали економічні причини у вигляді відмови ряду рекламодавців розміщувати свій контент. Трансляція каналу Оце віщається в прямому ефірі.
Комментировать
Оставьте свой отзыв о телеканале!
Прокомментировать
Введите код с картинки:*
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив

лучший сайт где можно скачать шаблоны для dle 11.3 бесплатно