Третий Цифровой (Одеса)

Источник 1 Источник 2
Смотреть Третий Цифровой прямой эфир.
Смотреть ТВ онлайн Третий Цифровой
1
  • Категория:
  • Канал Третий Цифровой - Мы не очень похожи на классическое телевидение: у нас плохо получается повествовать глупости с серьёзным видом и надувать щёки в прямом эфире. Одесса.

    Третий цифровой – это одесский региональный телеканал, вещающий в цифровом режиме. Каждый день в эфире освещаются главные городские события, а также события в регионе и Украине.

    «Третий Цифровой» создает свои уникальные проекты, нацеленные на широкую зрительскую аудиторию: специальные репортажи, передачи, освещающие главные события недели, социальные и аналитические передачи.
Просмотров: 698 раз(а)
Третий Цифровой
Предыдущий канал Следующий канал

Третій цифровий - це одеський регіональний телеканал, що веде мовлення в цифровому режимі. Щодня в ефірі висвітлюються головні міські події, а також події у регіоні та Україні. «Третій Цифровий» створює свої унікальні проекти, націлені на широку аудиторію глядачів: спеціальні репортажі, передачі, що висвітлюють головні події тижня, соціальні та аналітичні передачі. Інформаційна програма «Все на Третьому» виходить щогодини: у прямому ефірі ведучі обговорюють нові новини, беруть інтерв'ю у відомих людей, проводять репортажі з місць подій. Важливі соціальні питання розглядаються в проекті «Дякую, Кеп!», також висвітлюються проблеми людей похилого віку в програмі «Бабуся сказала». Програма «Кіностудія на Третьому» стане цікавою для всіх любителів кіно, які бажають дізнатися про нього багато нового. Журналісти каналу займаються підготовкою авторських проектів, що також транслюються в ефірі. Висвітлення міського життя Одеси на каналі відбувається із застосуванням сучасних технологій: вертольотів, дронів та пересувних тв-станцій. Глядачу подається тільки свіжий контент, що складається з онлайн-включень через мобільні телефони. На нашому сайті можете дивитися канал «Третій Цифровий» онлайн та у високій якості.
Комментировать
Оставьте свой отзыв о телеканале!
Прокомментировать
Введите код с картинки:*
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив

лучший сайт где можно скачать шаблоны для dle 11.3 бесплатно