Life TV

Источник 1 Источник 2
При нажатии откроется страница сайта lifetv.ee
с трансляцией канала Life TV

Смотреть Life TV прямой эфир.
Смотреть ТВ онлайн Life TV
10
  • Категория:
  • Телеканал LIFE TV является первым Христианским телеканалом, в странах бывшего СССР. Это первый в мире полностью Христианский канал на Русском языке. Телевизионное Вещание начато 7 июня 1995 года.
    LIFE TV - cовременный телеканал, несущий христианские и семейные ценности. Вещание через спутник Hot-Bird 13B, Кабельные сети, интернет и IPTV.

    Сайт: //www.lifetv.ee
Просмотров: 18 648 раз(а)
Life TV


LIFE TV on kristlik konfessioonidevaheline telekanal. Teeme koostööd erinevate kristlike misjonite, ministeeriumide ja kirikuorganisatsioonidega. Kanal edastab ülekandeid erinevatest maailma riikidest ja erinevatest kristlikest konfessioonidest. Soovime inimesteni edastada selget ja kaasaegset ususõnumit, mis põhineb Piiblil ja kristlikel väärtustel. Piibli tõdede õppimine ehitab, taastab ja annab lootust. Me usume Jumalasse Isa, Tema Pojasse Jeesusesse Kristusesse ja Pühasse Vaimu. Kõiki kristlasi ühendab usk Jeesusesse Kristusesse kui Päästjasse ja Issandasse. Piibel on Jumala Sõna inimestele. OLULISED FAKTID 1. Kristlik telekanal LIFE TV alustas saateid 7. juunil 1995. aastal. 2. LIFE TV on esimene kristlik telekanal endise NSV Liidu riikides. 3. See on esimene täielikult kristlik ööpäevaringne venekeelne telekanal. 4. 2004. aasta jaanuaris käivitati Interneti-levi – ONLINE 24/7. 5. Alates 8. aprillist 2005 on avatud võimalus programme arhiivist alla laadida. 6. 25. jaanuaril 2007 käivitati satelliitringhääling kogu maailma Euroopa osas. 7. Alates 17. detsembrist 2013 lülitus LIFE TV populaarsele Euroopa satelliidile HOT-BIRD 13B. See majutab kanali venekeelset versiooni. Kaabel- ja IPTV võrkudes Eestis, vene-eesti versioon. Hetkel on kanalil kaks versiooni: LIFE TV ESTONIA ja LIFE TV EUROPE 8.24.11.2018 uuendati ja laiendati LIFE TV internetiülekannet. Nüüd on saadaval kaks kanali versioon. Need on LIFE TV ESTONIA (RUS / EST) ja LIFE TV EUROPE (RUS). Vaatamine on võimalik peaaegu kõigis seadmetes. PC, MAC, Iphone, Android, SMART TV-ga telerid. Iga voo puhul on võimalik valida kiirus ja kvaliteet: Auto | 500 | 1000 | 2000 kbs Lingid LIFE TV ONLINE-levitamiseks selle lehe ülaosas. Kus on logod. 9. 3. detsembril 2018 lisandus Interneti-levi tagasikerimise võimalus (kuni 1 tund). 10.16. mail 2019 taastati peegelaadressi töö - www.lifetv.ru
Комментировать
Оставьте свой отзыв о телеканале!
Прокомментировать
Введите код с картинки:*
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив

лучший сайт где можно скачать шаблоны для dle 11.3 бесплатно