Киев смотреть онлайн
  • Источник 1
  • Источник 2

Смотреть ТВ онлайн Киев
Телеканал "Київ" - головний телевізійний канал столиці. Телерадіокомпанія "Київ" розпочала мовлення 21 серпня 1995.

Глядачі телеканалу - жителі країни, які ведуть динамічний спосіб життя і вимагають великого обсягу різноманітної інформації і цікавляться подіями столиці.

«Київ» органічно поєднує програми інформаційного, аналітичного, розважального та пізнавального жанрів. Канал є порадником, навігатором, довідником для жителів столиці. Актуальні теми життя столичного мегаполісу розкриваються в унікальних власних проектах телеканалу.

Політична, соціальна, культурологічна, спортивна інформація столиці, держави, світу - оперативно у випусках новин «СТН» і в аналітичних підсумками «СТН-Тижневик» і «СТН-Спорт-Тижневик».

Проекти "Київ LIVE" і "Актуально" ставлять актуальні питання, що хвилюють киян. Але коли глядачі каналу не можуть вирішити проблеми навіть в судах, в справу вступає "Служба порятунку". У цій щотижневій програмі журналістських розслідувань будь-яку проблему змусять вирішити і не дозволять "заговорити".

Програма-гід "Якісне життя" створена для всебічного огляду товарів і послуг в столиці, тому автори не обмежилися звичайним тестуванням з оголошенням переможця. Тут глядачі дізнаються, як на практиці підвищити якість свого життя, використовуючи права споживача.

«Київські історії» і «Прогулянки по місту» знайомлять глядачів з історією столиці.

Телеканал "Київ" почав будувати нове місто, в якому панують тільки добро, співчуття і взаємодопомога! Мешканцем цього унікального в світі мегаполісу в програмі «Місто добра» може стати кожен: як той, кому потрібна допомога, так і той, хто бажає її надати. Єдина умова - мати в серці добро і вміти запалити віру в перемогу над життєвими труднощами. Кожна програма складається з двох частин. У першій - герої розповідають про свої проблеми і разом з експертами будуть намагатися знайти вихід зі складної життєвої ситуації. Тоді як герої другої частини - вже ділитися власним досвідом успішного подолання, здавалося б, найскладніших проблем. Таким чином, в "Місті добра" не буде жодного жителя, який залишився б один на один з своєю проблемою.

У проекті «Життєві історії» провідний Василь Звєрєв зустрічається з особами, які є особами сучасної України, а глядачі дізнаються історії, які пише життя.
Рейтинг:
(голосов: 0)

Предыдущий канал: Следующий канал:
Просмотров: 409 раз(а)
4-07-2018, 21:21
Оставьте свой отзыв о телеканале!
Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail:
Код: Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Введите код: