Плюс Плюс смотреть онлайн
Рейтинг:
(голосов: 0)

  • Источник 1Смотреть ТВ онлайн Плюс Плюс
«Плюс Плюс» - український розважальний і пізнавальний канал для дітей дошкільного та шкільного віку. Основне наповнення каналу «Плюс Плюс» складається з кращих зразків світової мультиплікації, розвиваючих і пізнавальних програм, а також улюбленою класики від студії «Союзмультфільм». Є і програми власного виробництва. Програма каналу «Плюс Плюс» підібрана таким чином, щоб зробити його цікавим не тільки дітям, а й їхнім батькам.

Украинский развлекательный и познавательный канал «Плюс Плюс» для детей дошкольного и школьного возраста. Основное наполнение телеканала состоит из лучших образцов мировой мультипликации, развивающих и познавательных программ, а также любимой классики от студии «Союзмультфильм». Имеются и программы собственного производства. Программа канала «Плюс Плюс» подобрана таким образом, чтобы сделать его интересным не только детям, но и их родителям.скачать dle 11.3Предыдущий канал:
  • Еспресо ТВ
    Еспресо ТВ - телевизионный канал, который транслирует самые актуальные и значимым события, происходящие в Украине.
Следующий канал:
  • Громадське тв
    Це громадянська ініціатива журналістів зі створення українського громадського телебачення/медіа для українців в цілому світі, мультимедійний ресурс, який сполучає у собі телебачення, радіо, друковану інформацію.
Просмотров: 466 раз(а)
15-12-2016, 18:07
Оставьте свой отзыв о телеканале!
Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail:
Код: Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Введите код: